Проблемы с прививкой на сайте PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.12.2018 12:19

Проблемы с прививкой на сайте

ВОПРОС:Ассалямалеукум уа рахматуллахи уа баракатух Мейрам ага.

Алла разы болсын жауап бергенинизге.сайтыныз оркендей берсин , коп адамга Алланын комегимен пайдасын тигизе берсин деп тилеймин!!!!коптеген жауаптарынызды окып шыктым.ен унаганы шашпен тырнак туралы Арман Куанышбаевтын.мен бурын ондайга конил аудармаушы едим 1 жыл бурын ютубтан сондай видеоларды корип корип кейн шаш тырнактан коркатын болдым сол ушин аргы омирде сураласын  дима.биз этаж уйде турамыз.кыста сонын барин бир пакетке жинап коктем жазда далага комем деп жинап журмингой)))))))))кеше сиздин жауабынызды окып бир кулип алдым.шынымен ар нарсени киындатып жиберипти.сонын барин жасаймыз деп жынды болатын шыгармыз.  Коп сурак коя береди екен демениз))динге бет бурганыма 1 жылдай болып калды.али коп нарсе билмеймин.аркимди ютубтан тындап шатасыпта кеттим сонгы кездери.намыс тв мен Ерлан Акатаевты тындауга болама негизи?кейн прививка жайлы жауабыныз онша унамады маган.жанадан туылган сабиге сап сау балага прививка не кажет.ол ауру емеской.иммунитеты анасынын сути аркылы калыптасадыгой.оган прививка келип араласса слабы болып калады.себеби онын курамында окып шыксаныз неше турли нарсе бар(буканын маймылдын сары суына дейн)мысалы туберкулезге карсы туылганда салады 7 жаста салады.бирак айналада туберкулезбен жаста кариде ауырып жатыр,казакстан алгашкылардын катарында.(буны айтып отырганым озим медикпын.).Егер Алла тагала биреуге ауру жазса ол канша жерден прививка салдырсада ауырадыгой дурыспа?бурындары прививкасыз ак адамдар омир сургенгой.Егер Алла тагала ол адамга ерте олим жазса оган канша рет прививка салдырсанда оледи емеспа ? прививка салдырмасанда ол адам Алланын жазган кунинде оледи ,бирак прививка салдырсан ол денсаулыгына зиян болып коп аурушан боп даринин комегимен омир суредигой.калай ойлайсыз?(тагы бир факт кейбир медиктердын прививка салудан практикасы жок асиресе мектептеги медиктер.техникасын дурыс салмай балалардын колы ириндеп,кейде баска баламен шатастырып баска прививка салып жибереди.сауатсыздар медиктердеде коп.озим кунделикти корип журм.сондайдан кейн оз балаларымды калай тапсырам оларга).

каз кытайлар мусылмандарга карсы шыгып жатыргой.сол бизгеде кеп калмайма деп кунде уайымдаймын.болашак жок сиякты.кытай жаулап алатындай.кытайларлы кейбиреулер яжуж мажуждер дейди сол шындыкка жанасама?

Ademi

 

ОТВЕТ:уа алейкум ас салям уа рахматуЛлахи уа барякатуху сестра!   

Амин! Есть безграмотные невежды типа Армана Куанышбаева, которые несмотря на то, что толком ничего не смыслят в религий, все равно изображают из себя великих знатоков Ислама. Они не понимают какой грех они сами зарабатывают, вводя людей в заблуждение за собой. Таким невеждам шайтан даёт красноречие и после этого они усложняют всем жизнь, превратив муху в слона, т.е. из ничего не зависящего мелочи делают мировую проблему. Точно также он поступил с ногтями и волосами.

 

Вы правильно рассуждаете насчет прививки. Но не понимаете, какая обстановка была в те времена с моим сайтом. Все имамы во главе с ДУМК РК жаловались на мой сайт из-за моих критик в свой адрес. Кому не лень, все проверяли мой сайт вдоль и поперёк в поисках хоть какого-то малюсенького компромата, противоречащего с законодательством РК, чтобы навсегда закрыть мой сайт, а меня самого привлечь к ответственности. Мой сайт не раз проверяли русские религиоведы, которые вообще ничего не понимали в Исламе. Вот они как раз нашли мой ответ про прививки и вынесли решение, что я выступаю против политики Президента РК и являюсь сторонником распространения заразных заболевании и т.д. и т.п. Короче, поливали мусором со всех сторон, каких только причин не находили и предложили закрыть мой сайт через суд. Суд заочно вынес решение о закрытий моего сайта. Порядочные люди, альхамдулиЛлях, дали совет как выйти из этой ситуаций. Пришлось поэтому изменить содержание своего ответа, чтобы не закрыть навсегда свой сайт. До сих пор мой сайт проверяют спецслужбы, проводят экспертизу на мои ответы и на мои видео. Сколько раз хотели меня посадить только из-за истины, вы даже не подозреваете….

По поводу Китая. Если я отвечу и напишу что думаю по этому поводу, меня могут привлечь к уголовной ответственности. Поэтому отвечу расплывчато – нет никого в этом мире вечного. Не переживайте. Аллах не даст погибнуть Исламу. Делайте дуъа, чтобы новый Правитель был из числа тех, кто думает в первую очередь о своем народе и земле. Про яжуж и мажуж ничего не могу сказать, истину только один Аллах знает.