Открыть свой сайт и зарабатывать PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.08.2019 11:43

Открыть свой сайт и зарабатывать

ВОПРОС:Ассаламалейкум Мейрам ага!

сизге жеке сурак кояйн деп едим.сайтынызга шыгармай ак койсаныз.Жеке жауап бере беринизши.мен казир декретте отырганыма байланысты уйде отырып жумыс жасагым келеди.ойымда сайт ашсамба деген жоспар бар.озим врачпын сондыктан медицинага байланысты статьялар жазсам деп едим.халык арасында коп кездесетин кателиктерди териске шыгаргым кледи.мысалы балаларга антибиотиктерди кур бере бермейтиндей,нарестенин силекейи акса кайшымен кырку керек,жауырын узу,уйкысы ауысса столдын астынан бир откизу немесе койлегин терис кигизу,коз тисе иттин суйегин кайнатып соган шомылдыру,мурынына сут тамызу киндигине тыйын кою,баланы шыныктырудын орнына бала кустын кауырсынындай деп кымтап орай беру деген сиякты т.б карангы козкарастарды гылым бойынша териске шыгарып, далелдермен жазгым келеди.Себеби халык арасында билимсиздик оте коп кездеседи.Участкыде жумыс жасаганда барин наукастарга тусиндирип ,аузым копирип токтамай солейтинмин.бирак ол аз гана адамга жетеди.Сондыктан копшиликке пайдалы кылып сиздин сайтка уксатып сайт ашсам деймин.сурак жауап болимиде болса.Кыз келиншектерге кенес,гигиена,бала кутими жайлы такырыптар т.б.Егер дин жагынан сурак болып калса миндетти турде сиздин сайтка силтеме беремин деп ойлаймын.
Алла разылы ушин адамдарга пайдам тисе деген ойымда бар.Бирак сайт жагынан тажирибем жок болгандыктан сизден сурайн деп едим.Сайтты канша каржыга ашса болады,кейн одан табыс ала аламынба.
Сиз оз сайтыныздан табыс аласызба?киын болмаса комектесип жиберинизши кенесинизди айтып.
Аллах каласа алып кетермин уйренип
Интернет ,компьютер жаксы тусинем, статьялар жаза алам,халыкпен жумыс жасаудан тажирибем бар.Комаровскида карапайым козкарастарды айтып халык оны тандап журедигой мысалы уйди ылгалды тазарту,таза ауа киргизу,болме температурасын бакылау,тымау кезинде тек су беру, мурынын сумен шаю,антибиотик колданбау деп.Бирак оны кобин

 

 

ОТВЕТ:уа алейкум ас салям!

Я всегда стараюсь опубликовать свои ответы, даже несмотря на просьбы не опубликовать. Потому что мои ответы могут помочь не только вам, т.к. не все люди любят писать и ждать ответы.

Я открыл свой сайт только ради довольства Аллаха. Поэтому ничего не зарабатываю на жизнь, а только трачу деньги на содержание сайта. Есть фирмы, есть частные люди, которые за деньги вам все сделают, поищите в интернете в своем городе. Я не знаю какие у вас тарифы. Открыть свой сайт одно дело. Надо еще продвигать свой сайт, чтобы люди заходили и интересовались. А это потребует очень много свободного времени. Наши люди не привыкли деньги платить за посещение сайта. Поэтому не думаю, что заработаете, открыв сайт по медицинским вопросам. А если форум откроете, наши невежды могут вас поливать мусором со всех сторон и оскорблять только из-за того, что их мировоззрение отличается от вашей. Потому что в интернете развита вседозволенность из-за анонимности посетителей и мало кого волнует этика общения. Они могут превратить ваш сайт в помойку. Не думаю, что выдержит ваша нервная система такие атаки. Не женское это дело.

Но, если сильно захотели, можете открыть и попробовать.