В интернете полно проходимцев PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.08.2019 11:59

В интернете полно проходимцев

ВОПРОС:Ассаламалейкум уа рахматуллахи уа баракатух!

Мейрам ага байкасаныз думше молдалардан баска казир интернетте психолог айелдер кобейип кетти.Карапайыи казактын кыз-келиншектерине сондай кенестер береди типти жылагын келеди.Мысалы Куралай ханым деген психолог бар ютубтан корсениз болады, психологияны динмен араластырады.Хоопонопоно деген методты усынады, адамга 4 соз айтсан омирин озегереди дейди 1шиси мен сени жаксы корем 2ши  кешир мени 3ши маган окиништи 4 ши рахмет саган.Солай мумкин Аллахпен сойлесесин дейма.Стакан су методы дейди суга арманынды максатынды рахметинди айтып ишсен уйдиде, аласын байлыкта табасын деген сиякты,секрет, аффирмация дегендери бар,типти арманынды плакатка жабыстырып коясын машина ,уй, шетелде кыдыру деген сиякты.Сол психологтын тренингтарына акша толеп катысып жатады кейбир адамдар.Комментарияларды корсениз бари сол айелге гашык типти.сонын айтканы айткан зан сиякты.бари рахметин айтып козин ашканына,омирин озгерткенине.Соларды андып комментке жасазамын Аллах разылыгы ушин.бирак олар маган жабылады.Канша видеосына коммент жаздым билмеймин биреуге пайдасы тиип калар Аллах каласа.
Сол сиякты психологсымактар кобейип кетти.Сондыктан мен адамга пайдасы тиетин,сананы озгертетин бирак шаригатка кайшы келмейтин,кыз келиншектерге арналган сайт ашсамба деген ойымгой.Бир шетинен табыс алсам,бир шетинен карангы козкарастармен куресип кишкене болсада кыз келиншектердин омирине пайдасын тигизсем Аллах каласа.Сондыктан сизден акыл сурап жатырмын.

 

Смотрите "Айнур Турсынбаева. Калталы бол 2 кун. (Аффирмация)" на YouTube

https://youtu.be/pPRiofXSpe0
Мейрам агай как думаете про таких психологов.очень много людей слушают их.моя подруга тоже кажды раз слушает ее.Последнее время появились очень много психологов которые изучают кафирские методы и туда смешивают ислам.Вчера написала вам про психолога в ютубе Куралай ханым.она заблудилась сама и заблуждает очень много женщин считая что через психологические методы Аллах дает что она просит и разговаривает с Аллахом через разум.я думаю они делают ширк.правильно ли мое мнение?

 

ОТВЕТ:уа алейкум ас салям уа рахматуЛлахи уа барякатуху сестра!

Как говорят в народе: «Когда нет собак, свинья лает». Точно также и с нынешними невеждами в интернете, которые из себя изображают великих специалистов своего дела. Они своим невежеством хотят скрестить Ислам с кафирскими методами, как это делает Шамиль Аляутдинов, например. Откройте свой сайт и занимайтесь просветительской работой, опровергайте заблудших. За это получите вознаграждение, ин шаа ллах. Во все времена кто хотел наставить людей на путь истины, заблудшее большинство поливали мусором и издевались со всех сторон. Поэтому будьте готовы к такому повороту событии.